SEXY GLAMOUR warsztaty fotograficzne

SEXY GLAMOUR warsztaty fotograficzne
warsztaty

SEXY GLAMOUR warsztaty fotograficzne

23 listopada 2019
10:00-18:00
prowadzący: Tomasz Drzewiński
LAWA Studio
Rydygiera 8 (bud. 19)
Warszawa

699zł/749zł/899zł

Zapraszamy na super sexy warsztaty, na których nauczysz się fotografować kobiece ciało w konwencji Sexy Glamour. Przenieś się z nami na plan sesji zdjęciowej takiej, jak dla magazynów Maxim, FHM czy Stuff: w profesjonalnym studio, z profesjonalną modelką i wizażystką.  Na warsztatach Sexy Glamour poznasz tajniki oświetlenia, produkcji sesji, przygotowywania ciała i pracy z modelką na tego typu sesji. Nasze warsztaty mają formę sesji zdjęciowej od okładki poprzez edytorial. 20% instruktażu, 80% czasu na robienie zdjęć.
Warsztaty poprowadzi Tomek Drzewiński, fotograf mający na swoim koncie wiele sesji dla magazynów takich jak Maxim, Edge czy Playboy i pracę w tej konwencji m.in z E. Górniak, Dodą, A. Włodarczyk, M. Kuszyńską, N. Kaczorowski, J. Beal i wieloma innymi.

CZEGO SIĘ Z NAMI NAUCZYSZ

• jak wygląda proces konceptualizacji i produkcji profesjonalnej sesji zdjęciowej
• dowiesz się, jak dobrać modelkę, gdzie ją znaleźć i jak ją przygotować do sesji typu glamour
• jak przygotować studio do tego typu sesji począwszy od temperatury, a kończąc na muzyce
• zbudujemy dwa plany zdjęciowe i zrobimy zdjęcia w konwencji okładki i edytorialu
• nauczysz się oświetlać ciało w sposób atrakcyjny i podkreślający walory fotografowanej osoby
• nauczysz się współpracy z modelką w trakcie tak wymagającej sesji
• poznamy listę najczęściej popełnianych błędów w pracy z ciałem człowieka
• dowiesz się, czym jest autoryzacja zdjęć i jak ją przeprowadzić
WSZYSTKIEGO TEGO NAUCZYSZ SIĘ W PROSTY, PRZYSTĘPNY, A JEDNOCZEŚNIE INTENSYWNY SPOSÓB.
NA WARSZTATACH PRACUJEMY Z PROFESJONALNĄ MODELKĄ i WIZAŻYSTKĄ.

WAŻNE INFORMACJE

• Kogo zapraszamy Warsztaty są przeznaczone dla osób na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym (do udziału w warsztatach zapraszamy osoby znające swój aparat, umiejące samodzielnie ustawić czas, przesłonę, ISO, temp. barwową, znającą czas synchronizacji swojego aparatu dla lamp błyskowych).
• Po warsztatach Po warsztatach pracujemy dalej w zamkniętej grupie na Facebook’u. Tam otrzymacie odpowiedź na wszystkie pytania, na które nie było czasu na warsztatach. Tam też dyskutujemy o zrobionych zdjęciach. Wsparcie w grupie nie jest ograniczone w czasie.
• Autoryzacja zdjęć  Fotograf ma prawo do zdjęć, modelka prawo do swojego wizerunku. Staramy się, żeby autoryzacja zdjęć ze strony modelki (zgoda na ich publikację przez uczestników) była liberalna, niemniej każdy uczestnik warsztatów musi być swiadomy faktu, że nie wszystkie zrobione na warsztatach zdjęcia muszą dostać zgodę modelki na publikację. Autoryzowane przez modelkę zdjęcia uczestnik warsztatów może używać do celów związanych z własną promocją np. publikować je na Instagramie, Facebook’u, stronie internetowej, profilu na portalach branżowych.
• „Jeden fotograf na planie”   Na naszych warsztatach zawsze pracujemy zgodnie z tą zasadą, tak, żeby budować RELACJĘ pomiędzy fotografem, a modelką.
• Ilość uczestników Ze względu na kameralny charakter warsztatów oraz dbałość o komfort uczestników, liczba miejsc jest ograniczona do 8.

PROWADZĄCY WARSZTATY 
Tomasz Drzewiński, fotograf z ponad 20-letnim doświadczeniem, wykładowca, popularyzator fotografii, autor kilkudziesięciu okładek i kilkuset sesji do polskich magazynów (Twój Styl, Maxim, Elle, Gala, Viva!, Playboy, Fashion Magazine, Fluid, Edge), reklamy (Avon, Energis, Master Foods Polska, Deni Cler, LOT, P&G, Samanta, Marilyn, ) okładek do płyt i innych wydawnictw. Tomek jest absolwentem nowojorskiej Parsons School of Design, założycielem i wykładowcą OOF ACADEMY, byłym dyrektorem artystycznym magazynu MAX, twórcą i prowadzącym fanpage O FOTOGRAFII oraz wydarzeń z cyklu ABC FOTOGRAFII MODY

CZAS I MIEJSCE

sobota 23. listopada 2019
godz. 10:00-18:00 (z przerwą na lunch)
LAWA Studio
ul. Rydygiera 8 (bud. 19)
Warszawa

JAK SIĘ ZAREJESTROWAĆ?

1. Przy płatności kartą.

Użyj linku na Eventbrite, zarejestruj się i zapłać.
2. Przelewem
OOF Academy
nr rach: 46 1020 1055 0000 9602 0372 9852
z dopiskiem: warsztaty 23.11.2019 + kontaktowy adres mailowy

CENA

SUPER EARLY BIRD (obowiązuje do 15 października 2019)  699 zł
EARLY BIRD (od 16 października do 10 listopada 2019)  749 zł
BIRD (od 11 listopada 2019)  899 zł

W CENIE: opieka dydaktyczno-mentorska w trakcie warsztatów i po warsztatach w grupie na FB (nieograniczona w czasie), profesjonalna modelka, wizażystka, stylizacja, studio, napoje i przegryzki na planie.

W przeciągu 24h od rejestracji otrzymasz od nas maila z potwierdzeniem udziału w warsztatach i pakietem informacyjnym. Jeżeli go nie znajdziesz w skrzynce odbiorczej, proszę sprawdź folder Spam.

MASZ PYTANIA?

Skorzystaj z formularza kontaktowego

albo
napisz na adres: warsztaty@oof.pl
albo
skontaktuj się z nami przez nasz profil OOF ACADEMY na Facebook’u
https://www.facebook.com/oof.aca/
WIĘCEJ INFORMACJI O NASZYCH WYDARZENIACH ZNAJDZIECIE NA NASZEJ STRONIE:
http://oof.pl/

Do zobaczenia!

ul. Gałczyńskiego 12
00-362 Warszawa
tel. 501 197 667
e-mail: warsztaty@oof.pl