PORTRET cz. IV [poziom średnio zaawansowany]

PORTRET cz. IV  [poziom średnio zaawansowany]
warsztaty

PORTRET cz. IV [poziom średnio zaawansowany]

24 maja 2020
10:00-18:00
prowadzący: Tomasz Drzewiński
Studio Stawki
ul. Inflancka 11
Warszawa

399zł/449zł/499zł

*** WARSZTATY W TYM TERMINIE WYPRZEDANE ***

PORTRET cz. IV – warsztaty fotograficzne

Czwarta część naszego cyklu skierowana jest do średnio zaawansowanych fotografów. Zapraszamy wszystkich, którzy uczestniczyli co najmniej w warsztatach PORTRET cz. II.
W ramach warsztatów PORTRET cz. IV poznamy zasady mieszania światła o różnych temperaturach barwowych. Zobaczymy, jak kreatywnie wykorzystać różnice w temperaturach barwowych, a także, jak je zbalansować. Nauczymy się pracy z foliami korekcyjnymi i efektowymi. Poznamy technikę fotografowania, dzięki której cześć obrazu będzie w ruchu, a część będzie statyczna. Zobaczymy też, jak przy użyciu folii, dodawać kolory do naszych zdjęć, w studio, a nie w Photoshopie.
Będzie magicznie i dynamicznie!

CZEGO SIĘ Z NAMI NAUCZYSZ

• łączenia światła ciągłego z błyskowym
• jak zbalansować temperatury barwowe pochodzące z różnych źródeł światła
• czym różnią się folie korekcyjne oraz efektowe, i jak z nimi pracować
• co to są folie ND i jak je wykorzystywać
• jak uzyskać ruch i efekt zamrożenia na jednym zdjęciu
• jak uzyskiwać kolorystyczne efekty na zdjęciu przy użyciu folii
• rozwiniemy temat metod komunikacji i pracy z modelką/modelem.

WSZYSTKIEGO TEGO NAUCZYSZ SIĘ W PROSTY, PRZYSTĘPNY, A JEDNOCZEŚNIE INTENSYWNY SPOSÓB.

NA WARSZTATACH PRACUJEMY Z PROFESJONALNĄ MODELKĄ.

WAŻNE INFORMACJE

• Kogo zapraszamy
Warsztaty PORTRET cz. IV przeznaczone są dla osób na poziomie średnio zaawansowanym. Co przez to rozumiemy? Oczekujemy, że znasz swój aparat, potrafisz samodzielnie ustawić w nim czas, przesłonę, ISO, temperaturę barwową i znasz czas synchronizacji migawki w Twoim aparacie z lampami błyskowymi. Warsztaty są przeznaczone dla osób, które mają, co najmniej podstawowe doświadczenie w pracy ze studyjnymi lampami błyskowymi.
• Po warsztatach Po warsztatach pracujemy dalej w zamkniętej grupie na Facebook’u. Tam otrzymacie odpowiedź na wszystkie pytania, na które nie było czasu na warsztatach. Tam też dyskutujemy o zrobionych zdjęciach. Wsparcie w grupie nie jest ograniczone w czasie.
• Autoryzacja zdjęć  Fotograf ma prawo do zdjęć, modelka prawo do swojego wizerunku. Staramy się, żeby autoryzacja zdjęć ze strony modelki (zgoda na ich publikację przez uczestników) przebiegała gładko, niemniej każdy uczestnik warsztatów musi być świadomy faktu, że nie wszystkie zrobione na warsztatach zdjęcia muszą dostać autoryzację ze strony modelki na ich publikację. Autoryzowane przez modelkę zdjęcia uczestnicy warsztatów mogą używać do celów związanych z własną promocją np. publikować je na Instagramie, Facebook’u, stronie internetowej, profilu na portalach branżowych. Komercyjne wykorzystanie zrobionych na warsztatach zdjęć wymaga oddzielnej zgody i umowy z modelką.
• „Jeden fotograf na planie”   Na naszych warsztatach zawsze pracujemy zgodnie z tą zasadą, tak, żeby budować RELACJĘ pomiędzy fotografem, a modelką.
• Ilość uczestników Ze względu na kameralny charakter warsztatów oraz dbałość o komfort uczestników, liczba miejsc jest ograniczona do 8.

PROWADZĄCY WARSZTATY 

Tomasz Drzewiński, fotograf, wykładowca, popularyzator fotografii, autor kilkudziesięciu okładek i kilkuset sesji do polskich magazynów (Twój Styl, Maxim, Elle, Gala, Viva!, Playboy, Fashion Magazine, Fluid, Edge), reklamy (Avon, Energis, Master Foods Polska, Deni Cler, LOT, P&G, Energis, Paprocki&Brzozowski, Solvay Pharma) okładek do płyt i innych wydawnictw. Tomek jest absolwentem nowojorskiej Parsons School of Design, założycielem i wykładowcą OOF ACADEMY, byłym dyrektorem artystycznym magazynu MAX, twórcą i prowadzącym fanpage O FOTOGRAFII oraz wydarzeń z cyklu ABC FOTOGRAFII MODY.

CZAS I MIEJSCE

niedziela, 24 maja 2020
godz. 10:00-18:00 (z przerwą na lunch)
Studio Stawki
ul. Inflancka 11
Warszawa

JAK ZAREJESTROWAĆ SIĘ NA WARSZTATY FOTOGRAFICZNE ‚PORTRET cz. IV’

1. Przy płatności przelewem
Dokonaj płatności na rachunek
OOF Academy
46 1020 1055 0000 9602 0372 9852
w tytule wpisz: warsztaty 24.5.2020 + kontaktowy adres mailowy
2. PayPal
wyślij płatność na adres warsztaty@oof.pl
3. Przez Eventbrite
W przeciągu 24h od dotarcia do nas Twojej płatności, otrzymasz maila z potwierdzeniem udziału w warsztatach wraz z pakietem informacyjnym. Jeżeli nie znajdziesz wiadomości w skrzynce odbiorczej, sprawdź proszę folder Spam.

CENA

SUPER EARLY BIRD (obowiązuje do 21 lutego 2020 do godz.23:59) 399 zł
EARLY BIRD (od 22 lutego 2020 do 10 maja 2020 do 23:59) 449 zł
JUST A BIRD (od 11 maja 2020) 499 zł
W CENIE: opieka dydaktyczno-mentorska w trakcie warsztatów i w grupie na FB, profesjonalna modelka, studio, napoje i przegryzki na planie. Lunch nie jest wliczony w cenę warsztatów.
MASZ PYTANIA?
Skorzystaj z formularza kontaktowego
albo
napisz na  adres: warsztaty@oof.pl
albo
skontaktuj się z nami przez nasz profil OOF ACADEMY na Facebook’u
https://www.facebook.com/oof.aca/
ul. Gałczyńskiego 12
00-362 Warszawa
tel. 501 197 667
e-mail: warsztaty@oof.pl