HOLLYWOOD GLAMOUR warsztaty fotograficzne

HOLLYWOOD GLAMOUR  warsztaty fotograficzne
warsztaty

HOLLYWOOD GLAMOUR warsztaty fotograficzne

20 października 2019
9:30-17:30
prowadzący: Tomasz Drzewiński
Studio Stawki
ul. Inflancka 11
Warszawa

699zł/749zł/899zł

Zapraszamy Was do magicznego Hollywood lat 30 i 40, dekad w których rozwinął się magiczny i elegancki styl określany mianem Hollywood Glamour.  Przypatrzymy się technice mistrzów tego okresu, takim jak  George Hurrell oraz Horst P. Horst, zobaczymy czym fotografowali, przypatrzymy się ich technice oświetleniowej i jak ją wykorzystywali w praktyce.
Zdjęcia w.w. mistrzów mają nam służyć jako inspiracje, na bazie których, uczestnicy będą poszerzać swoją indywidualną wrażliwość estetyczną.  Warsztaty Hollywood Glamour przeznaczone są dla osób, które już fotografują, interesują się fotografią mody i chcą zrobić kolejny krok w kierunku  rozwoju indywidualnego stylu fotograficznego. Pracujemy w profesjonalnym studio fotograficznym z profesjonalną modelką, wizażystką i stylizacją. Nasze warsztaty to 20% instruktażu i 80% fotografowania.
Uczestnicy warsztatów będą wypychani poza swoje strefy komfortu w jednym celu: żeby z tych warsztatów wyjść z jeszcze szerszym spektrum umiejętności technicznych i przywódczych na planie zdjęciowym.
UWAGA: Warsztaty są przeznaczone dla osób na poziomie co najmniej średnio-zaawansowanym.

CZEGO SIĘ NAUCZYSZ NA WARSZTATACH ‚HOLLYWOOD GLAMOUR

• poznasz technikę oświetleniową mistrzów Hollywood
• zobaczysz czym jest Fresnel i jaka jest jego charakterystyka
• doświadczysz, co oznaczało pojęcie elegancji w latach 30 i 40
• nauczysz się dbałości o szczegóły i uważności w budowaniu kadru
• nauczysz się zmieniać fazy i nastroje w trakcie sesji zdjęciowej
• a może odkryjesz, co jest naprawdę ważne dla Ciebie w fotografii?

WAŻNE INFORMACJE

• Kogo zapraszamy Warsztaty przeznaczone są dla osób co najmniej średnio-zaawansowanych. Zapraszamy miłośników fotografii, którzy mają opanowane podstawy fotografii i swobodnie poruszają się w studio zdjęciowym z lampami błyskowymi (osoby na początku swojej drogi zapraszamy wcześniej na cykl warsztatów PORTRET)
• Po warsztatach Po warsztatach pracujemy dalej w zamkniętej grupie na Facebook’u. Tam otrzymacie odpowiedź na wszystkie pytania, na które nie było czasu na warsztatach. Tam też dyskutujemy o zrobionych zdjęciach. Wsparcie w grupie nie jest ograniczone w czasie.
• Autoryzacja zdjęć  Fotograf ma prawo do zdjęć, modelka prawo do swojego wizerunku. Staramy się, żeby autoryzacja zdjęć ze strony modelki (zgoda na ich publikację przez uczestników) była liberalna, niemniej każdy uczestnik warsztatów musi być świadomy faktu, że nie wszystkie zrobione na warsztatach zdjęcia muszą dostać zgodę modelki na publikację. Autoryzowane przez modelkę zdjęcia uczestnik warsztatów może używać do celów związanych z własną promocją np. publikować je na Instagramie, Facebook’u, stronie internetowej, profilu na portalach branżowych.
• „Jeden fotograf na planie”   Na naszych warsztatach zawsze pracujemy zgodnie z tą zasadą, tak, żeby budować RELACJĘ pomiędzy fotografem, a modelką.
• Ilość uczestników Ze względu na kameralny charakter warsztatów oraz dbałość o komfort uczestników, liczba miejsc jest ograniczona do 8.

PROWADZĄCY WARSZTATY 

Tomasz Drzewiński, fotograf z ponad 20-letnim doświadczeniem, wykładowca, popularyzator fotografii, autor kilkudziesięciu okładek i kilkuset sesji do polskich magazynów (Twój Styl, Maxim, Elle, Gala, Viva!, Playboy, Fashion Magazine, Fluid, Edge), reklamy (Avon, Energis, Master Foods Polska, Deni Cler, LOT, P&G, Samanta, Marilyn, ) okładek do płyt i innych wydawnictw. Tomek jest absolwentem nowojorskiej Parsons School of Design, założycielem i wykładowcą OOF ACADEMY, byłym dyrektorem artystycznym magazynu MAX, twórcą i prowadzącym fanpage O FOTOGRAFII oraz wydarzeń z cyklu ABC FOTOGRAFII MODY. Tomasz jest także zawodowym coachem. W 2013 roku uzyskał certyfikat Co-Active Coach w Coaches Training Institute, USA i ma w dorobku kilkaset godzin pracy z klientami ze Szwajcarii, Stanów Zjednoczonych, Polski, Luksemburga. 

CZAS I MIEJSCE

niedziela 20. października 2019
godz. 9:30-17:30 (z przerwą na lunch)
Studio Stawki
ul. Inflancka 11
Warszawa

JAK SIĘ ZAREJESTROWAĆ?

1.Przy płatności kartą:

Użyj linku na Eventbrite, zarejestruj się i zapłać.

https://www.eventbrite.com/e/hollywood-glamour-warsztaty-fotograficzne-tickets-70768128377

2. Przelewem:

OOF Academy

nr rach: 46 1020 1055 0000 9602 0372 9852

z dopiskiem: warsztaty fotograficzne 20.10.2019


CENA

• SUPER EARLY BIRD (obowiązuje do 15 września 2019)  699 zł
• EARLY BIRD (od 16 września do 30 września 2019)  749 zł
• NORMALNA (od 1 października 2019)  899 zł

W CENIE: opieka dydaktyczno-mentorska w trakcie warsztatów i po warsztatach w grupie na FB (nieograniczona w czasie), profesjonalna modelka, wizażystka, stylizacja, studio, napoje i przegryzki na planie.

W przeciągu 24h od rejestracji otrzymasz od nas maila z potwierdzeniem udziału w warsztatach i pakietem informacyjnym. Jeżeli go nie znajdziesz w skrzynce odbiorczej, proszę sprawdź folder Spam.


MASZ PYTANIA?

Skorzystaj z formularza kontaktowego
albo
napisz na adres: warsztaty@oof.pl
albo
skontaktuj się z nami przez nasz profil OOF ACADEMY na Facebook’u
https://www.facebook.com/oof.aca/

WIĘCEJ INFORMACJI O NASZYCH WYDARZENIACH ZNAJDZIECIE NA NASZEJ STRONIE:
http://oof.pl/

Do zobaczenia!

ul. Gałczyńskiego 12
00-362 Warszawa
tel. 501 197 667
e-mail: warsztaty@oof.pl