FOTOGRAFUJĄC JAK RICHARD AVEDON _ warsztaty fotograficzne 

FOTOGRAFUJĄC JAK RICHARD AVEDON _ warsztaty fotograficzne 
warsztaty

FOTOGRAFUJĄC JAK RICHARD AVEDON _ warsztaty fotograficzne 

29 września 2019
9:30-17:30
prowadzący: Tomasz Drzewiński
LAWA Studio
Ludwika Rydygiera 8/bud.19
Warszawa

599zł/699zł/799zł

FOTOGRAFUJĄC JAK RICHARD AVEDON _ warsztaty fotograficzne 

Raz, dwa, trzy… Będzie się działo!!! OOF Academy zaprasza na wyjątkowe warsztaty dla fotografek i fotografów chcących poznać technikę i komunikację jednego z najwybitniejszych fotografów w historii fotografii mody, po to by wskoczyć na wyższy poziom w swoim rozwoju fotograficznym. Naszym przewodnikiem w tym wyzwaniu będzie jeden z najwybitniejszych (jeżeli nie najwybitniejszy) fotograf w historii fotografii mody, Richard Avedon. Avedon w latach 50 i 60 był kontraktowym fotografem Harper’s Bazaar, a potem Vogue. Przez lata stworzył niezapomniane sesje modowe, portretowe i reklamowe stając się, obok Irvinga Penna, najważniejszym i najbardziej wpływowym fotografem w historii fotografii mody. Co powodowało, że był tak wyjątkowy, w czym drzemała Jego siła, i co powodowało, że Jego fotografie są tak pełne mocy, piękna i elegancji?
Warsztaty poprowadzi fotograf i coach – Tomek Drzewiński, który przez lata zgłębiał wiedzę na temat życia i twórczości Richarda Avedona m.in. robiąc w Nowym Jorku wywiady z Jego współpracownikami.
Poznamy warsztat Richarda Avedona, poznamy, co sprawiło, że syn imigrantów z Europy Wschodniej, stał się jednym z najwybitniejszych fotografów w historii fotografii mody. Uczestnicy będą wypychani poza swoje strefy komfortu w jednym celu: żeby z tych warsztatów wyjść z jeszcze szerszym spektrum umiejętności technicznych i przywódczych na planie zdjęciowym.
UWAGA: Warsztaty są przeznaczone dla osób na poziomie co najmniej średnio-zaawansowanym.

CZEGO SIĘ NAUCZYSZ NA WARSZTATACH ‚FOTOGRAFUJĄC JAK RICHARD AVEDON

• poznasz technikę oświetleniową i pracy z modelkami jednego z najwybitniejszych fotografów w historii fotografii mody
• rozwiniesz swój potencjał przywódczy na planie
• nauczysz się większej ekspresji jako twórca (praca ciałem i głosem)
• jak w fotografii zostawić/zapisać siebie
• nauczysz się fotografować ruch
• nauczysz się zmieniać fazy i nastroje w trakcie sesji zdjęciowej
• a może odkryjesz, co jest naprawdę ważne dla Ciebie w fotografii?
Na warsztatach przeanalizujemy technikę Richarda Avedona m.in. oglądając Jego publikacje w oryginale (czasopisma, kalendarze Pirelli itp.).
WAŻNE INFORMACJE
• Kogo zapraszamy Warsztaty przeznaczone są dla osób co najmniej średnio-zaawansowanych. Zapraszamy miłośników fotografii, którzy mają opanowane co najmniej podstawy fotografii i swobodnie poruszają się w studio zdjęciowym z lampami błyskowymi (osoby na początku swojej drogi zapraszamy wcześniej na cykl warsztatów PORTRET)
• Po warsztatach Po warsztatach pracujemy dalej w zamkniętej grupie na Facebook’u. Tam otrzymacie odpowiedź na wszystkie pytania, na które nie było czasu na warsztatach. Tam też dyskutujemy o zrobionych zdjęciach. Wsparcie w grupie nie jest ograniczone w czasie.
• Autoryzacja zdjęć  Fotograf ma prawo do zdjęć, modelka prawo do swojego wizerunku. Staramy się, żeby autoryzacja zdjęć ze strony modelki (zgoda na ich publikację przez uczestników) była liberalna, niemniej każdy uczestnik warsztatów musi być świadomy faktu, że nie wszystkie zrobione na warsztatach zdjęcia muszą dostać zgodę modelki na publikację. Autoryzowane przez modelkę zdjęcia uczestnik warsztatów może używać do celów związanych z własną promocją np. publikować je na Instagramie, Facebook’u, stronie internetowej, profilu na portalach branżowych.
• „Jeden fotograf na planie”   Na naszych warsztatach zawsze pracujemy zgodnie z tą zasadą, tak, żeby budować RELACJĘ pomiędzy fotografem, a modelką.
• Ilość uczestników Ze względu na kameralny charakter warsztatów oraz dbałość o komfort uczestników, liczba miejsc jest ograniczona do 8.
PROWADZĄCY WARSZTATY 
Tomasz Drzewiński, fotograf z ponad 20-letnim doświadczeniem, wykładowca, popularyzator fotografii, autor kilkudziesięciu okładek i kilkuset sesji do polskich magazynów (Twój Styl, Maxim, Elle, Gala, Viva!, Playboy, Fashion Magazine, Fluid, Edge), reklamy (Avon, Energis, Master Foods Polska, Deni Cler, LOT, P&G, Samanta, Marilyn, ) okładek do płyt i innych wydawnictw. Tomek jest absolwentem nowojorskiej Parsons School of Design, założycielem i wykładowcą OOF ACADEMY, byłym dyrektorem artystycznym magazynu MAX, twórcą i prowadzącym fanpage O FOTOGRAFII oraz wydarzeń z cyklu ABC FOTOGRAFII MODY. Tomasz jest także zawodowym coachem. W 2013 roku uzyskał certyfikat Co-Active Coach w Coaches Training Institute, USA i ma w dorobku kilkaset godzin pracy z klientami ze Szwajcarii, Stanów Zjednoczonych, Polski, Luksemburga. 

CZAS I MIEJSCE

niedziela 29. września 2019 godz. 9:30-17:30 (z przerwą na lunch)
LAWA STUDIO
Ludwika Rydygiera 8/bud.19
Warszawa

CENY

• SUPER EARLY BIRD (obowiązuje do 31 sierpnia 2019)  599 zł
• EARLY BIRD (od 31 sierpnia 2019 do 14 września 2019)  699 zł
• NORMALNA (po 14 września 2019)  799 zł
W CENIE: opieka dydaktyczno-mentorska w trakcie warsztatów i po warsztatach w grupie na FB (nieograniczona w czasie), profesjonalna modelka, wizażystka, stylizacja, studio, napoje i przegryzki na planie.

JAK ZAREJESTROWAĆ SIĘ NA WARSZTATY FOTOGRAFICZNE ‚FOTOGRAFUJĄC JAK RICHARD AVEDON

1. Przy płatności przelewem
Dokonaj płatności na rachunek
OOF Academy
46 1020 1055 0000 9602 0372 9852
w tytule wpisz: warsztaty 29.9.2019 + kontaktowy adres mailowy
2. PayPal
wyślij płatność na adres warsztaty@oof.pl3. Przez Eventbrite
W przeciągu 24h od rejestracji otrzymasz od nas maila z potwierdzeniem udziału w warsztatach i pakietem informacyjnym. Jeżeli nie znajdziesz go w skrzynce odbiorczej, proszę sprawdź folder Spam.

MASZ PYTANIA?

Skorzystaj z formularza kontaktowego
albo
napisz na  adres: warsztaty@oof.pl
albo
skontaktuj się z nami przez nasz profil OOF ACADEMY na Facebook’u
https://www.facebook.com/oof.aca/
DO ZOBACZENIA NA WARSZTATACH!
ul. Gałczyńskiego 12
00-362 Warszawa
tel. 501 197 667
e-mail: warsztaty@oof.pl